Jak grać

October 6, 2021

Recenzja gry na żywo Sic Bo (Ezugi)

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Sic Bo to znana gra kasynowa, uwielbiana za swoją prostotę i wysokie szanse na wygrane. Większość znanych twórców gier ma swoją wersję gry. Możesz znaleźć różne odmiany w kasynach na żywo wielu kasyn online. Ezugi dołączył do programistów, którzy mają już cyfrowe wersje Sic Bo ze spektakularnym dodatkiem do ich kolekcji gier. Występuje pod tytułem „Live Sic Bo” i ma unikalny design.

Recenzja gry na żywo Sic Bo (Ezugi)

Motyw i grafika

Ezugi jest znany z tego, że specjalizuje się w tworzeniu gier, które są zarówno łatwe, jak i przyjemne. Interfejs ma dobrze oznaczony przycisk u góry, który ułatwia poruszanie się po grze. Przyciągająca wzrok grafika została wykorzystana w tworzeniu stołu. Ciemnoczerwony blat ma złote akcenty, które nadają grze autentyczny klimat Makau. Przezroczysty pojemnik pokazuje, gdzie przechowywane są kości i wstrząsane, zanim zostaną rzucone. Rozgrywka jest pełna akcji i możesz zobaczyć zbliżenie kości, gdy się układają.

Jak grać na żywo w Sic Bo

Sic Bo to prosta gra. Następnie deweloper wybrał prosty projekt. Nie ma zakładów pobocznych ani rund bonusowych, które mogłyby zaciemnić twój umysł. Wszystko co musisz zrobić to wybierz stół i zacznij grać. Ponieważ gra jest oferowana w kasynie na żywo, gracze mogą dołączyć do stołu o każdej porze dnia. Ponadto stół może pomieścić nieograniczoną liczbę graczy.

Gra akceptuje stawki od 1$ do 1000$. Ten zakres obejmuje kwoty, które większość graczy kasyna wydaje na zakłady.

Po rozpoczęciu gry gracze mają tylko 20 sekund na postawienie zakładów. Możesz postawić zakład przewidujący, że wynik rzutu kostką zakończy się wyświetleniem określonych liczb, par liczb, zestawów liczb i nie tylko. Najniższą stawką jest zakład Small/Big, który płaci się w stosunku 1:1, a najwyższy zakład to Triple, który płaci się w stosunku 180:1.

Obstawianie zakładów w Sic Bo na żywo wymaga jedynie zlokalizowania opcji zakładów po lewej stronie ekranu. Następnie wybierz zakłady, które chcesz postawić, zanim skończy się czas.

Historia gracza

Gra śledzi, jak grasz w każdej sesji. Wyniki z poprzednich rund są wymienione po lewej stronie, a po prawej stronie znajduje się mapa drogowa. Przyciski znajdujące się w prawym górnym rogu otwierają historię graczy, zasady gry i ustawienia.

Wypłaty

Live Sic Bo to bardzo dochodowa gra. Jeśli zarządzasz ryzykiem, trzymając się zakładów parzystych, takich jak nieparzyste/parzyste, gra zapłaci Ci RTP w wysokości 97,22%. Na ryzykowne zakłady, możesz spodziewać się 95% RTP, co jest równie dobre.

Plusy

  • Targi RTP
  • Łatwy do gry
  • Obsługiwane na większości urządzeń
  • Prosty interfejs użytkownika
  • Szczegółowe statystyki

Cons

  • Gra ogranicza graczy do obstawiania zakładów w ciągu 20 sekund.

Werdykt

Projekt Live Sic Bo autorstwa Ezugiego jest skierowany do początkujących i graczy, którzy lubią proste gry. W związku z tym gracz skupia się tylko na grze. Podsumowując, gra stanowi doskonałe uzupełnienie katalogu dewelopera.

undefined is not available in your country. Please try:
Ściśle tajne informacje o tym, jak wygrać w Live Sic Bo
2021-12-08