Aktualności

September 29, 2021

Recenzja gry Sic Bo Dragons (Wazdan): Mega wygrana za 4 kości

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Sic Bo Dragons to odświeżona wersja Sic Bo gra Wazdana. Zawiera elementy oryginalnej gry, która wywodzi się ze starożytnych Chin i dodała nowe aspekty, takie jak cztery kości zamiast trzech. W rezultacie najnowsza wersja daje graczom jeszcze sześć szans na wygraną. Dodatkowo w grze występują szczęśliwe smoki. Podobnie jak w chińskich wierzeniach, smoki przyznają graczowi mega mnożnik wygranej w wysokości X1240 ich zakładu.

Recenzja gry Sic Bo Dragons (Wazdan): Mega wygrana za 4 kości

Cechy

Wazdan wykonał świetną robotę podczas składania Sic Bo Dragons. Z tego powodu każdy gracz odczuwa dreszczyk emocji po uruchomieniu gry. Przyjrzyjmy się szczegółowo każdej z jego niezwykłych cech.

 1. Motyw i grafika

Gra posiada unikalny orientalny motyw na wielokolorowym tle. Po obu stronach stołu stoją dwa majestatyczne smoki reprezentujące aspekty szczęścia, fortuny i wielkich nagród. Interfejs zawiera przyciągającą wzrok grafikę i równie atrakcyjne efekty dźwiękowe w tle.

 1. Zmiana tabeli kolorów

Interfejs gry jest dostępny w trzech różnych kolorach; zielony, czerwony i niebieski. Gracze mogą przełączać się między poszczególnymi kolorami przed rozpoczęciem gry, aby uzyskać osobisty charakter w każdej rundzie.

 1. 3 tryby prędkości

Gra pozwala użytkownikom ustawić szybkość działania gry. Według graczy, którzy testowali grę, tryb Ultra Speed jest najbardziej ekscytujący. Możesz ustawić grę w tym trybie za pomocą ikony geparda na ekranie.

 1. Optymalizacja mobilna

Sic Bo Dragons sprawdza się dobrze na wszystkich urządzenia, w tym mobilne. W związku z tym rozmiar tabeli dostosowuje się do orientacji ekranu. Dzięki temu gracze mogą cieszyć się grą, trzymając urządzenia w pozycji pionowej lub poziomej.

 1. Obsługiwane języki

Tworząc grę, deweloperzy kierowali się do graczy na całym świecie. Gra obsługuje najczęściej używane języki, w tym angielski, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski i chiński.

Opcje zakładów

Podczas gry w Sic Bo Dragon gracze używają czterech kości. Jako efekt domina, gra ma dodatkowe opcje zakładów. W sumie gracze mogą postawić jeden z następujących sześciu zakładów:

 • Podwójny zakład: gracze obstawiają, że dwie konkretne liczby pokażą się, gdy trzy kostki się zatrzymają. Zakład wypłaca się w stosunku 7:1
 • Sum Bet: Możesz postawić na sumę liczb, które spodziewasz się pokazać na trzech kostkach. Ten zakład wypłaca co najmniej 7:1 i maksymalnie 69:1.
 • Mały i duży zakład: Mały zakład wygrywa, jeśli suma wyniku na trzech kostkach jest mniejsza lub równa 10. Duży zakład wygrywa, jeśli suma trzech kostek jest wyższa niż 10. Oba zakłady są wypłacane w stosunku 2: 1
 • Para: Gracze wygrywają ten zakład, jeśli dwie kostki pokazują ten sam numer i płacą stosunek 13:1
 • Trójka i Czwórka: Trójka przewiduje konkretne liczby na trzech kostkach i wypłaca stosunek 205:1. Zakład czwórki przewiduje konkretne liczby na wszystkich czterech kostkach i wypłaca w stosunku 1240:1.
 • Gamble Bet - Funkcja zakładu hazardowego pozwala zwycięzcom postawić swoje wygrane w celu uzyskania podwójnej wypłaty, jeśli mają szczęście. Możesz zdecydować się na zakład na zakład lub zrezygnować z niego po każdej wygranej.

Pamiętać

Sic Bo Dragons z Wazdan to kreatywny remake tradycyjnej gry Sic Bo. Dodatkowe opcje zakładów sprawiają, że gra jest bardziej ekscytująca, a podniesienie zakładów pozwala zwiększyć stawki. Wypróbuj grę w dowolnym kasynie online, które współpracuje z Wazdan.

undefined is not available in your country. Please try:
Ściśle tajne informacje o tym, jak wygrać w Live Sic Bo
2021-12-08