Jak grać na urządzeniach mobilnych Sic Bo

Sic Bo oznacza po prostu „parę kości”. „Gra wywodzi się ze starożytnej chińskiej gry hazardowej. Nic dziwnego, że gra cieszy się dużą popularnością w Chinach i regionie Makau. Jednak jest również oferowany przez liczne kasyna, które mają azjatyckie gry kasynowe.

Gra w Sic Bo nie jest tak skomplikowana, jak sugeruje jej nazwa. Dzięki świetnemu oprogramowaniu i ekscytującej grafice gra w Sic Bo jest bardzo prosta i przyjemna w obsłudze za pomocą telefonu komórkowego. Gracze mogą wybierać między grami darmowymi lub grami na prawdziwe pieniądze, aby sprawdzić swoje szczęście. Jego popularność w telefonach komórkowych zwiększa fakt, że gracze mogą cieszyć się obstawianiem w podróży.

Aplikacje mobilne Sic BoSic Bo na AndroidaSic Bo na iPhonie i iOSSic Bo na tablecie
Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
Aplikacje mobilne Sic Bo

Aplikacje mobilne Sic Bo

Istnieje wiele gier mobilnych Sic Bo dostępnych dla graczy, którzy chcą sprawdzić swoje szczęście lub po prostu zabić czas. Ponieważ granie za pomocą telefonu komórkowego jest bardzo wygodne i dlatego powstaje coraz więcej gier na takie platformy.

Wszystko, co gracze muszą zrobić, to pobrać dowolną z licznych aplikacji dostępnych na smartfonie i zacząć obstawiać. Gra zawiera trzy kości, stół do gry i szeroki wybór zakładów.

Podczas gry rzuca się kostką, a gracze muszą dokładnie przewidzieć wynik. Dostępne są samouczki online i instrukcje krok po kroku, dzięki którym gra jest stosunkowo prosta.

Aplikacje mobilne Sic Bo
Sic Bo na Androida

Sic Bo na Androida

Wszyscy dostawcy gier mobilnych Sic Bo obsługują urządzenia z systemem Android. Większość kasyn online oferuje na swojej stronie internetowej link, który gracze mogą kliknąć, aby pobrać swoją aplikację na Androida. Większość obsługiwanych urządzeń to te z systemem Android w wersji 4.1 lub nowszej.

Większość aplikacji Sic Bo na Androida jest świetna dla nowych graczy, ponieważ dają szansę nauczenia się gry i zrozumienia jej, zanim zaczną obstawiać.

Aplikacje można również pobrać bezpłatnie, co oznacza, że gracze mogą tanio uzyskać dostęp do gry. Gry pozwalają graczom stawić czoła nowym wyzwaniom dzięki maksymalnym zakładom, a jednocześnie otrzymują darmowe żetony na zakłady dziennie.

Sic Bo na Androida
Sic Bo na iPhonie i iOS

Sic Bo na iPhonie i iOS

Wszyscy dostawcy gier mobilnych Sic Bo obsługują również urządzenia działające w systemie operacyjnym iOS. Gracze mogą wybrać wybraną grę ze sklepu Apps Store na swoich urządzeniach Apple. Większość kasyn online ma już link na swojej stronie internetowej, aby gracze mogli łatwo znaleźć swoją aplikację mobilną.

Gracze następnie rejestrują swoje konta po pobraniu aplikacji i zaczynają obstawiać swoje zakłady. Aplikacje otwierają się i wyświetlają stoły do gier Sic Bo, aby gracze mogli rozpocząć zabawę w obstawianie. Można grać na prawdziwe pieniądze lub z innymi graczami online, aby rywalizować z najlepszymi automatami w tabeli liderów Sic Bo.

Sic Bo na iPhonie i iOS
Sic Bo na tablecie

Sic Bo na tablecie

Entuzjaści Sic Bo uznają, że korzystanie z tabletów podczas gry jest stosunkowo proste. Szerszy ekran zapewnia więcej miejsca do wybierania i przenoszenia elementów bez wysiłku. Dzięki wszystkim zaletom gier mobilnych gracze korzystający z tabletów mogą pobierać ulubione aplikacje Sic Bo lub grać z przeglądarki internetowej.

Gracze mogą korzystać ze swoich tabletów z Androidem lub iPadów. Istnieją funkcje, dzięki którym wrażenia z gry są mniej nudne. Ci, którzy chcą grać na dużych ekranach, mają szczęście. Grafika utrzymana jest również na tabletach, dzięki czemu można cieszyć się grą bez uczucia dyskomfortu.

Sic Bo na tablecie