Jak grać Sic Bo

Sic Bo, który jest bardzo podobny do ruletki, jest bardzo zabawną grą, o której wielu ludzi nie wie. W rozgrywce krupier rzuca 3 kośćmi, a gracze kładą żetony na obszarach, które przedstawiają wyniki, na które chcą postawić.

Oprogramowanie gry lub krupier rzuca 3 kośćmi w małej skrzyni i ujawnia losowe wyniki. Każda liczba na wyniku przewidywanym przez gracza staje się wygraną, podczas gdy błędne przewidywania to przegrane. Dostępnych jest 6 opcji obstawiania, które są najważniejszą i najbardziej ekscytującą częścią gry.

Ustalanie budżetuKupowanie żetonówJak obstawiaćRodzaje zakładów Sic Bo
Read more
Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
Ustalanie budżetu

Ustalanie budżetu

Chociaż Sic Bo wydaje się prostą grą, nadal jest rodzajem hazardu i we wszystko, co wiąże się z pieniędzmi, należy grać taktownie. Gracze wymieniają swoje pieniądze na żetony oferowane przez krupiera.

Tak więc może to łatwo wyczerpać konto gracza, szczególnie gdy obstawiane są zakłady z wyższymi kursami. Wskazane jest, aby rozważyć gotówkę na Sic Bo jako część budżetu na rozrywkę, podobnie jak finanse wydawane na filmy i programy. Używanie kart debetowych i kredytowych jest wysoce odradzane, ponieważ może sprawić, że ktoś wyda więcej niż zaplanował.

Ustalanie budżetu
Kupowanie żetonów

Kupowanie żetonów

Żetony są ustawiane na stole Sic Bo w polu bet box. Gracze po prostu kładą pieniądze na stole, aby kupić żetony. Podobnie jak w przypadku każdej innej gry stołowej w kasynie, pieniądze nigdy nie są przekazywane bezpośrednio krupierowi przy zakupie żetonów.

Aby uniknąć wątpliwości, ważne jest, aby położyć gotówkę na stole i aby krupier mógł ją wybrać. Podobnie byłoby błędem, gdyby krupier wręczał żetony bezpośrednio w ręce gracza. Zamiast tego kładą je na stole, aby gracz mógł je wziąć i zacząć obstawiać.

Kupowanie żetonów
Jak obstawiać

Jak obstawiać

Gracze powinni postawić sumę pieniędzy, którą są gotowi stracić. Zakłady w Sic Bo polegają na umieszczeniu kupionych żetonów na stole w kombinacji, która według gracza będzie wynikiem rzutu kostką.

Każda kombinacja ma swoje szanse na wygraną, a ta wiedza jest niezbędna do wykonania świadomego ruchu. Wypłata za każdy zakład jest wyświetlana na stole Sic Bo. Dlatego gracze mają wszystko, czego potrzebują, aby ocenić możliwe wyniki. Im wyższe szanse na wypłatę, tym mniejsze szanse na wygraną. Ale szansa na wygraną jest wysoka, gdy szanse na wypłatę są niskie.

Jak obstawiać
Rodzaje zakładów Sic Bo

Rodzaje zakładów Sic Bo

Zakłady na jeden numer tworzą najniższy rząd i obstawiają szansę, że w rzucie pojawi się jakakolwiek liczba od 1 do 6. Kolejny rząd od dołu reprezentuje dwucyfrowe zakłady kombinacyjne.

Służą do przewidywania wyniku dwóch określonych liczb. Następnie trzycyfrowe zakłady w trzecim dolnym rzędzie przewidują sumę liczb do wyrzucenia w następnej kolejności. Najwyższy rząd zawiera zakłady potrójne, pary, duże i małe.

Zakłady potrójne reprezentują zestaw potrójnych liczb, podczas gdy zakłady na pary przewidują dowolne pary. Małe zakłady wyznaczają kursy na każdą sumę rzutu kostką od 4 do 10, a duże zakłady na każdą sumę od 11 do 17.

Rodzaje zakładów Sic Bo