Podstawowa strategia

December 8, 2021

Ściśle tajne informacje o tym, jak wygrać w Live Sic Bo

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Sic Bo to klasyczna gra hazardowa z chińskimi korzeniami. Jest to gra losowa, która polega na rzuceniu trzema kośćmi w celu ustalenia, czy przewidywania gracza prowadzą do przegranej, czy do wygranej. Chociaż Sic Bo była początkowo popularną grą azjatycką, trafiła do europejskich i amerykańskich kasyn, gdzie nawiązują do niej różne nazwy wariantów. Jest popularnie znany jako Chuck-a-Luck w USA, podczas gdy gracze z Wielkiej Brytanii określają go jako Grand Hazard.

Ściśle tajne informacje o tym, jak wygrać w Live Sic Bo

Kroki do grania w Sic Bo

Sic Bo to zasadniczo gra losowa. Zasady gry są stosunkowo proste, ale pierwsza interakcja z ponumerowaną tabelą gry może być nieco myląca. Tabela zawiera opcje, według których gracz musi przewidzieć liczby, które według niego są zbieżne z sumami kostek. Oto przewodnik krok po kroku;

Rodzaje zakładów Sic Bo

Sic Bo ma różne rodzaje zakładów w zależności od tego, gdzie gracz umieszcza żetony zakładu. Zawierają:

  • Małe lub duże zakłady. Małe zakłady polegają na obstawianiu kwot w kostkach od 4 do 10. Pamiętaj, że 4 i 10 są częścią zakładów. Duże zakłady wymagają obstawiania kwot w kościach pomiędzy 11 a 17. 11 i 17 są częścią tego zakładu. Idealnie, wypłata z takich zakładów wynosi 1:1. Zwróć uwagę na brakujące sumy 3 i 18. Suma 1, 1, 1 lub 6, 6, 6 stanowi naturalnie przegrany wynik.

  • Pojedynczy zakład. W tym typie zakładu gracz przewiduje, że określona liczba pojawi się na jednej, dwóch lub trzech kostkach. Gracze mogą swobodnie wybierać liczby 1-6. Jeśli wybrane liczby pojawią się na 1, 2 lub 3 kostkach, wypłata wynosi odpowiednio 1:1, 2:1 i 3:1.

  • Zakłady podwójne i potrójne. W przypadku zakładów podwójnych obstawiasz szansę, że pojawią się dwie kostki o podobnej liczbie. Potrójny zakład, że numer pojawi się na wszystkich trzech kostkach. Jeśli twoje przewidywania są prawidłowe, pierwszy płaci 10:1, a drugi 30:1.

Wskazówki dotyczące wygrywania w grze Sic Bo

Chociaż jest to bardzo ciekawa gra, oto kilka strategii, które możesz wykorzystać;

Podsumowanie Sic Bo

Chociaż Sic Bo to porównywalnie azjatycka klasyczna gra hazardowa, jej emocje trwają do dziś. Sic Bo jest nieco łatwy do nauczenia, podczas gdy zakłady wielokrotne są idealne dla osób niechętnych ryzyku i obstawiających, którzy chcą wygrać większe wygrane. Jeśli ekscytujesz się grami w kości, jest to łatwe w kasynach online i offline.

undefined is not available in your country. Please try:
Korzystanie z oprogramowania prognozującego w Sic Bo
2021-12-01