Jak grać

November 10, 2021

Recenzja gry Sic Bo Deluxe (Playtech)

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Playtech wypuścił Sic Bo Deluxe w 2020 roku, aby dodać do obszernej kolekcji gier z krupierem na żywo. Po udanej serii z wieloma grami na żywo z serii Quantum, Playtech ma szansę z nową wersją Sic Bo z motywem azjatyckim, kolorowym interfejsem i najlepszymi funkcjami. Dowiedz się więcej o Sic Bo Deluxe w poniższych sekcjach.

Recenzja gry Sic Bo Deluxe (Playtech)

Przegląd Sic Bo Deluxe

Playtech lubi dodawać zwroty akcji do swoich wydań. Edycja 2020 Sic Bo Deluxe pojawiła się z dodatkowymi szansami dla graczy na wypłatę ogromnych wygranych. To mnożnik x1000, którego nie można znaleźć na jakakolwiek inna odmiana Sic Bo. Rozgrywką steruje krupier na żywo ze studia deweloperskiego w Rydze na Łotwie. Gracze otrzymują strumień wideo w czasie rzeczywistym i wchodzą w interakcję z krupierem za pośrednictwem czatu na żywo.

Jak grać

Po otwarciu interfejsu gry masz szerokokątny widok na dobrze udekorowane studio na żywo. Czerwone i złote akcenty sprawią, że poczujesz się doceniony jak członek VIP kasyna. Na środku stołu znajduje się wytrząsarka do kości Sic Bo Deluxe. Za shakerem siedzi inny uczestnik gry, który komentuje wydarzenia rozgrywające się na stole.

Gra rozpoczyna się sesją zakładów na czas. Tutaj gracze obstawiają zakłady w oparciu o to, co czują w wyniku kości. Niektóre z popularnych zakładów obejmują zakłady na jeden numer, zakłady całkowite i kombinacje. Po zakończeniu sesji licytacji wybieranych jest sześć losowych mnożników i umieszczanych na różnych liczbach. Zautomatyzowany silnik potrząsa kostką w trzech impulsach. Kiedy się zatrzyma, wynik na kostce jest zapisywany. Na koniec zakłady są porównywane z wynikiem, aby ogłosić zwycięzców.

Unikalne funkcje Sic Bo Deluxe

Sic Bo Deluxe to wyjątkowa gra z niesamowitymi funkcjami. Oto zestawienie najbardziej atrakcyjnych funkcji:

  1. Automatyczne odtwarzanie

W przypadku graczy, którzy chcą postawić serię podobnych zakładów, funkcja autoodtwarzania ułatwia im to. Najpierw musisz postawić zakłady. Następnie wprowadź liczbę zakładów, które chcesz i naciśnij Autoplay. Ważnym punktem, na który należy zwrócić uwagę, jest to, że Twój bankroll powinien być wystarczająco duży, aby pokryć wszystkie zakłady.

  1. Mapa drogowa i statystyki

Możesz zobaczyć wyniki poprzednich zakładów podczas gry w Sic Bo Deluxe, aby pomóc Ci w bardziej świadomych rozgrywkach. Są na to dwie sekcje. Jedna pokazuje tradycyjną mapę drogową obejmującą duże/małe zakłady, podczas gdy druga sekcja pokazuje wyniki ostatnich dziesięciu wyników.

  1. Tryby wyświetlania

Playtech opracował tę grę z myślą o optymalizacji międzyplatformowej. Możesz grać na małych ekranach znalezionych w smartfonach i dużym ekranie na komputerze stacjonarnym. Gra pozwala na przełączanie się między pełnym wyświetlaczem a trybem niskiej jakości. Polecamy to pierwsze dla graczy, którzy mają szybkie łącze internetowe, a drugie dla tych, którzy mają wolny Internet.

  1. RTP

Sic Bo to dochodowa gra. Ogólna stawka RTP wynosi od 95% do 97,22%

Werdykt

Sic Bo Deluxe wnosi radość z mnożników do gry z szybką sekwencją rozgrywki. Dlatego gracze otrzymują to, co najlepsze z obu światów. Zachęcamy do wypróbowania gry już dziś w kasynie online, które otrzymuje gry od Playtech.

undefined is not available in your country. Please try:
Ściśle tajne informacje o tym, jak wygrać w Live Sic Bo
2021-12-08