Jak grać

November 24, 2021

Rozgrywka w Super Sic Bo (Ewolucja)

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Firma Evolution Gaming dodała nowy tytuł do swojej obszernej kolekcji gier na żywo zatytułowanej Super Sic Bo. Podobnie jak wszystkie gry stworzone w studiach Evolution, ta jest wyposażona w doskonałe funkcje, które pozwalają na długie godziny przyklejenia się do ekranu. Jedną z unikalnych cech gry jest włączenie mnożników. Szczęśliwi gracze uzyskują wykładniczy wzrost swoich zakładów po osiągnięciu największego mnożnika. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat rozgrywki i jedynej w swoim rodzaju techniki projektowania wykorzystanej do stworzenia Super Sic Bo.

Rozgrywka w Super Sic Bo (Ewolucja)

Przegląd Super Sic Bo

Ewolucja zachowała podstawy oryginalnej gry. Gra wymaga od graczy przewidzenia wyniku trzech kości. Typy zakładów obejmują przewidywanie wyników takie jak pojedyncze liczby, zestaw liczb lub kombinacje.

Kilka zwrotów akcji, które są unikalne dla Super Sic Bo Evolution, to losowe mnożniki zakładów. Trafienie liczby, która ma mnożnik, aktywuje ogromne wygrane, które są wypłacane natychmiast. Dzięki popularności gier na żywo Evolution tysiące graczy zagrało w Super Sic Bo. W rezultacie istnieje już kilka strategii, które zwiększają szanse na wygraną graczy.

Jak grać

Podobnie jak w oryginalnej grze, Super Sic Bo używa trzech kości. Gracze obstawiają określone wyniki liczbowe lub zestawy liczb w wyniku. Oto możliwe zakłady, które możesz postawić w Super Sic Bo.

  • Małe/duże zakłady: Zakłady na sumę kości. Małe zakłady wahają się od 4 do 10, a duże od 11 do 17.
  • Nieparzyste/Parzyste: Zakłady na sumę wyników na kości równą parzystej lub nieparzystej liczbie.
  • Suma: Zakłady przewidujące, że suma wyników trzech zakładów będzie określoną liczbą.
  • Any Triple: Obstawiaj przewidywanie, że trzy kości dadzą ten sam wynik.
  • Określony potrójny: Zakład przewidujący, że wszystkie kości pokażą określoną liczbę.

Funkcje Super Sic Bo

Firma Evolution opracowała Super Sic Bo, aby była zabawna i łatwa. Mamy przegląd kilku funkcji, które czynią tę grę wyjątkową.

  1. Mapa drogowa i statystyki w grze

Gra automatycznie śledzi Twoją grę i prowadzi zapisy dla każdej sesji. Możesz zobaczyć dwa tryby statystyk. Po pierwsze, okno z dziewięcioma rundami pokazuje wynik każdej kości. Po drugie, uzyskasz przegląd wyników zakładów Big/Small oraz zakładów remisowych.

  1. Mnożniki

Znalezienie mnożnika w grze na żywo nie zdarza się często. Super Sic Bo przypisuje losowe mnożniki do określonych liczb na początku gry. Najwyższy mnożnik wykładniczo podnosi Twój zakład o x1000.

  1. Tryby wyświetlania

Możesz przełączać grę między trybem widoku pulpitu a trybem mieszanym. Oba widoki zapewniają szerokokątny widok stołu, krupiera i kości. Podczas grania na urządzeniu mobilnym zalecamy korzystanie z telefonu w trybie poziomym, aby zapewnić najlepsze wrażenia użytkownika.

Werdykt

Sic Bo to fajna gra, która staje się jeszcze lepsza kiedy grasz w kasynie na żywo. Dlatego sugerujemy udanie się do kasyna online i zlokalizowanie Super Sic Bo od Evolution Gaming. Obstawiaj konkretne liczby lub zestaw liczb i baw się dobrze w swoim życiu.

undefined is not available in your country. Please try:
Ściśle tajne informacje o tym, jak wygrać w Live Sic Bo
2021-12-08