Jak grać

September 8, 2021

Schematy zakładów używane przez graczy w Sic Bo

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Niektóre wzorce obstawiania, które gracze stosują w Sic Bo, okazały się opłacalne. W tym przeglądzie przedstawimy niektóre z tych wzorców i wyjaśnimy, jak działają. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób gracze wykorzystują wzorce obstawiania, aby poprawić swoje szanse wygrana w grze.

Schematy zakładów używane przez graczy w Sic Bo

Popularne wzorce bukmacherskie w Sic Bo

Sic Bo to ekscytująca gra w kości którego pochodzenie można prześledzić do starożytnej Azji i części Chin. Polega na rzuceniu trzema kostkami i zestawieniu wyniku każdego rzutu, aby wyłonić zwycięzcę. Z czasem gracze spoza Azji przyjęli grę i wprowadzili kilka modyfikacji. Dziś Amerykanie grają w odmianę Sic Bo o nazwie „Chuch-a-luck”, podczas gdy Europa ma odmianę „Grand Hazard”.

Chociaż gra nie należy do najczęściej granych gier kasynowych, należy do renomowanych gier stołowych w kasynach. Deweloperzy tworzą cyfrową wersję gry dla kasyn online, ułatwiając wszystkim graczom zainteresowanym rzucaniem kośćmi Sic Bo. W związku z tym możesz grać w Sic Bo na swoim telefonie i rywalizować z innymi graczami w wirtualnym otoczeniu.

Opcje zakładów Sic Bo

Podstawowe opcje obstawiania w grze to małe i duże zakłady. W przypadku małych zakładów gracz przewiduje, że rzucenie kostką kończy się sumą zawierającą liczby od 4 do 10. Z drugiej strony przewidywania dużego zakładu obejmują sumę kostek między liczbami 11 i 17. Zaawansowane opcje obstawiania obejmują pojedyncze kości zakłady, zakłady na dwie kości, zakłady na trzy kości i zakłady na kombinację dwóch kości.

Zrozumienie wzorców zakładów w kasynie

Wzory zakładów to metody stosowane przez doświadczonych graczy w celu maksymalizacji wygranych i zminimalizowania strat. Dla niektórych graczy podwojenie wysokości zakładu po przegranej jest sposobem na odzyskanie tego, co przegrali. Wiąże się to jednak ze zwiększonym ryzykiem poniesienia jeszcze większej straty, jeśli kolejna gra będzie kolejną stratą.

1-3-2-4 Wzór zakładów Sic Bo

W tym schemacie zakładów gracz dostosowuje wielkość zakładu zgodnie z wynikiem poprzednich zakładów. Aby urzeczywistnić ten wzór, zaczynasz od wielkości zakładu 1 kredytu. Jeśli wygrasz w pierwszej rundzie, podnieś następny zakład do 3 kredytów. Jeśli wygrasz w drugim zakładzie, trzeci zakład powinien wynosić 2 kredyty, a kolejny 4 kredyty. Kiedy ukończysz 4-wygrany cykl gry, wróć i zacznij od nowa. Przerwa w zwycięskiej passie oznacza również, że powinieneś ponownie rozpocząć wzór od 1 kredytu.

Schemat zakładów 1-3-2-6 Sic Bo

Gracze, którzy chcą grać bardziej agresywnie, stosują schemat licytacji 1-3-2-6. Podobnie do powyższego schematu, gracz dostosowuje zakłady zgodnie z wynikiem poprzednich zakładów. W tym schemacie gracze podejmują większe ryzyko. Z drugiej strony wygrywanie kolejnych rund prowadzi do lukratywnych wygranych. W serii szczęśliwych rund gracz może otrzymać 12 kredytów z jednego zakładu.

Wniosek

Chociaż schematy zakładów są popularne wśród graczy, nie gwarantują wygranych ani odrobienia strat. Rozpoczynając grę w Sic Bo, lepiej grać dla zabawy i nauczyć się wszystkich zasad. Na szczęście kasyna online mają fantastyczne bonusy dla graczy Sic Bo. Co więcej, niektóre kasyna pozwalają graczom otworzyć grę w trybie demo. Jeśli trafisz do takiego kasyna, możesz poćwiczyć grę bez ponoszenia jakichkolwiek pieniędzy.

undefined is not available in your country. Please try:
Ściśle tajne informacje o tym, jak wygrać w Live Sic Bo
2021-12-08