Najlepsze Sic Bo kursy online

Sic Bo oznacza po prostu „parę kości” i jest nierówną grą losową, która wywodzi się ze starożytnych Chin. Pod względem popularności grę poprzedza jedynie bakarat w Makau i Chinach. Gra jest również ogromną sensacją w innych regionach świata, zwłaszcza w dużych kasynach oferujących gry azjatyckie.

Gra toczy się trzema kośćmi, które są rzucane na stół do obstawiania, z możliwością wygenerowania różnych liczb na wierzchu kostek. Zwycięskie kombinacje są wypłacane w zależności od kursów, które wybrały. Choć może to wyglądać i brzmieć skomplikowanie, większość graczy szybko się łapie.

Rodzaje zakładów Sic BoPrawdopodobieństwo Sic Bo i wypłatyNajlepsze zakłady Sic BoStrategie Sic Bo
Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
Rodzaje zakładów Sic Bo

Rodzaje zakładów Sic Bo

Najprostszym zakładem na stołach Sic Bo jest suma. Dotyczy to głównie graczy obstawiających sumę wszystkich trzech liczb na kościach. Takie liczby wahają się od 4-17 z wyjątkiem 3 i 18, które są objęte potrójnymi zakładami.

Duże i małe zakłady to kolejna forma, w której gracze obstawiają łączną sumę trzech rzuconych kości od 4 do 10 dla małych i 11 do 17. Zakłady kombinowane są wypłacane, gdy na trzech kostkach pojawią się dowolne dwie liczby. Inne typy zakładów to pojedyncze, podwójne i potrójne.

Rodzaje zakładów Sic Bo
Prawdopodobieństwo Sic Bo i wypłaty

Prawdopodobieństwo Sic Bo i wypłaty

Istnieją różne szanse i wypłaty prawdopodobieństwa Sic Bo, które zależą głównie od zakładów stawianych przez różnych graczy. Istnieją duże/małe zakłady, które odpowiadają głównie graczom, którzy chcą uzyskać stabilne szanse przy niskim ryzyku.

W przypadku średnich zwrotów najlepsze są zakłady od 9, 10, 11 i 12. Dla tych, którzy szukają elitarnych nagród, zwanych również potocznie high-rollerami, najlepszymi zakładami są duże duble, zwłaszcza gdy są odpowiednio połączone. Ponieważ do gry i wygrywania nie są wymagane żadne umiejętności, nowi gracze mogą szybko zrozumieć i zrozumieć kombinacje kości.

Prawdopodobieństwo Sic Bo i wypłaty
Najlepsze zakłady Sic Bo

Najlepsze zakłady Sic Bo

Różni gracze mają różne preferencje co do rodzaju zakładów, które chcą. Całkowite zakłady, o które głównie dbają mają 1`do 1 szans oferowania satysfakcjonujących wyników. Zakłady kombinowane mają kurs 6 do 1, co oznacza, że za każdy zakład wypłacany jest 6 jednostek.

Zakłady pojedyncze mają kurs 2 do 1, podczas gdy podwójne mają kurs 71 do 1. Potrójne kursy mają wynik 35 do 1. Gracze mogą dostosować swoje wrażenia z gry, jeśli zajdzie taka potrzeba. Kasyna online mają przewagę kasyna, ponieważ gracze, którzy mają złą passę, mogą nadal przegrywać w niekontrolowany sposób, jeśli się nie wylogują.

Najlepsze zakłady Sic Bo
Strategie Sic Bo

Strategie Sic Bo

Sic Bo jest w całości zaprojektowany jako gra rozrywkowa i nie ma możliwości dokładnego przewidzenia każdego rzutu kostką. Brak gwarancji oznacza, że gracze powinni starać się podejmować świetne strategie, aby obstawiać wynik. Gracze muszą unikać niekontrolowania sytuacji, gdy ścigają zakłady, które mogą przegrać.

Noszenie może spowodować, że gra się w więcej gier w niekontrolowany sposób, co prowadzi do problemów takich jak uzależnienie i utrata nadmiernych pieniędzy. Gracze muszą dążyć do wyeliminowania przewagi kasyna, ponieważ obstawiają, ponieważ zmniejsza to szanse gracza na wygraną z dowolnym zakładem.

Strategie Sic Bo